Bodrum’da eğlencenin yeni adresi.

Cactus Oteller grubunun  2008’de İzmir – Gümüldür’de faaliyete geçirdiği, yıllardır hizmet kalitesi ile kendini kanıtlamış olan  Yalı Castle Aquapark’ın   bir benzeri  Bodrum Yalıkavak’ta hizmetinizde.

Pirates Inn Cactus Aquapark, aileniz, çocuklarınız, arkadaşlarınızla her yaş grubuna hitap eden birbirinden eğlenceli, heyecan dolu etkinlikler ile  tüm gününüzü geçirebileceğiniz bir eğlence merkezi.

İster çocuk olun ister yetişkin suyun büyülü dünyasında Cactus Korsanları ile siz de büyüleneceksiniz

Tilkicik koyunda 4500 metrekare bir alan üzerine kurulu, korsan temalı ,  Pirates Inn Cactus Aquapark ‘da   toplam 534 metrelik kaydıraklarda Navigatour  ile suyun gücünü, black hole’de karanlıkta doğal ışık efektlerini, wave slide’da , üçüncü kattan kendinizi aşağı bırakmanın heyecanını yaşayacaksınız. Aquaparkta,  9 farklı kaydırak, güvenli çocuk oyun havuzu, yüzme havuzu, havuz oyunları, aerobik, yarışmalarla dolu animasyonlar ile dinlenme ve  güneşlenme terasları bulunuyor.

2014’de hizmete giren Su parkı Yalıkavak’a 3 km mesafede . Yalıkavak Marina’dan sadece 2,5 km, Torba’dan 17 km, Bodrum’dan 19 km, Turgutreis’den 20 km,  İçmeler’den 22 km mesafede bulunuyor.