BLACK HOLE

Kendine özgü ve inanılmaz bir kayış zevki yaşatan bir bölümü açık bir bölümü kapalı ı kaydırağa ait doğal ışık efektler, kaydırağın içindeki suyla harika bir görsel uyum gösterirken kayanlara unutulmaz bir görsel şölen sunmaktadır.

FLYING BOATS

Aquapark ile yeni tanışanların zevk alacağı, bot ile kayılan orta hızda bir başlangıç kaydırağıdır.

WAVE SLIDE

Bir ya da iki kişi, bot ile,  10 metre yükseklikten başlayan,  deniz yıldızları ve dalgalarla süslenmiş bu  kaydırak çok heyecan verici.

NAVIGATOUR

Aquaparkın yıldızı…Dünyanın en iri yılanı Anaconda ile  135 metrelik yolculuk nefesinizi kesecek. İster tek ister eşinizle bazen karanlıkta bazen aydınlıkta, bazen de muhteşem ışık efektleriyle gözünüzü kamaştıracak  müthiş bir kaydırak sizi bekliyor. Türkiye’nin  tek tam Navigatourunda yaşayacağınız bu serüvenin sonunda ancacondanın dev dişlerinin arasından çıkarken  mutlaka bir fotoğraf çektirmek isteyeceksiniz.  Suya dayanıklı kameranız var ise  yanınıza almayı ihmal etmeyin.

TUNNEL FREEFALL

Kısa ve hızlı bir kaydıraktır. Karanlığa bir de sürat eklemek istiyorsanız tercihiniz bu olmalıdır.

MULTISLIDE

Başabaş bir heyecan girmeye hazır mısınız? Multislide  ile üç kulvarda rekabetli yarışlar sizi bekliyor. Gerçek heyecan ve rekabet kaydırağı olan Multislide a sizleri bekliyoruz.

KAMIKAZE

Yüksek hız ile birkaç kez düşüş hissi uyandıran bu kaydırak yumuşak bir inişle sonlanır.

AQUATUBE

Üçüncü kat bina yüksekliğinden başlayan bu kaydırak çok farklı çünkü tamamen şeffaf. 75 metrelik bir body kaydrağı olan Aquatube ü denemeyi sizleri bekliyoruz.  ( bu kaydırak havada kayma hissi, uçma hissi veriyor, tüpün tamamı şeffaf)

BODY SLIDES

Çok çeşitli kullanım olanağına sahip bu kaydıraklar büyük, küçük, herkesin kayabileceği zevkli bir kaydırak çeşididir. Bu kaydıraklar bir klasiktir ve konuklarımız kayma keyfiyle ilk bu kaydırakla   tanışırlar.  ( uzunluğu 74,48 metre)